Projekční a inženýrská činnost

Naše firma poskytuje služby v oblasti projektování technických návrhů, územního řízení a stavebního povolení, projekce pro výběr dodavatele, elektroinstalace systémů, realizace projektů a dokumentace skutečného stavu.

KONTAKTUJTE NÁS

Naše služby

Projekce

Nabízíme služby projekce pro různé oblasti, jako jsou stavebnictví, průmysl, energetika a další. S využitím moderního CAD a BIM softwaru jsme schopni vytvářet komplexní projekty v rámci celého životního cyklu stavby nebo zařízení. Máme zkušenosti s projekcemi malých i velkých projektů a jsme schopni nabídnout komplexní servis včetně koordinace s dalšími projekčními a realizačními týmy.

Inženýrská činnost

Nabízíme také inženýrskou činnost pro různé oblasti, jako jsou stavebnictví, průmysl, energetika a další. Naši zkušení inženýři jsou schopni řešit technicky náročné úkoly včetně návrhu strojů a zařízení, projektování stavebních konstrukcí a dalších. Využíváme nejmodernější technologie a postupy, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší výsledky.

naše služby

proč HEgas?

Jsme renomovanou firmou s dlouholetými zkušenostmi.Můžete se na nás spolehnout, že vám poskytneme nejvyšší úroveň služeb.

Chci se dozvědět víc
  • Individuální přístup

    Každý projekt je pro nás jedinečný. respektujeme vaše potřeby a požadavky a navrhujeme řešení, které nejlépe odpovídá vašim specifickým požadavkům.

  • Osobní konzultace

    Nabízíme osobní konzultace, abychom vám poskytli všechny potřebné informace a zodpověděli vaše otázky.

  • Vyřízení dotací

    Jsme v obraze o aktuálních dotacích a podporách. S našimi zkušenostmi v oblasti dotací vám rádi pomůžeme s jejich vyřízením, abyste mohli využít veškeré dostupné finanční podpory.

POTŘEBUJETE PORADIT?

kontaktní formulář

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Děkujeme! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné!
Jejda! Něco se pokazilo. Zkuste to ještě jednou.