HEGAS s.r.o.

Jsme dynamická společnost, která se neustále rozvíjí a hledá nové zajímavé směry v oblastech menší energetiky. Své poznání a odborné know-how rádi předáváme dále a proto se aktivně zapojujeme do spolupráce na různých projektech s renomovanými vysokými školami, jako je VŠB-TU Ostrava, TU Žilina, Politechnika Gdańsk a mnoho dalšími.

V rámci našeho výzkumu a vývoje se zaměřujeme na inovativní řešení v oblasti menší energetiky. Naše práce je zaměřena na nalezení efektivních a udržitelných energetických řešení pro různé typy budov a infrastruktury. Díky našemu odbornému týmu a spolupráci s vysokými školami jsme schopni sledovat a aplikovat nejnovější trendy a technologie v oboru.

Naše spolupráce s vysokými školami nám umožňuje být v popředí nových poznatků a technologií. Společně se podílíme na výzkumných projektech a inovativních experimentech, které přinášejí nové perspektivy a možnosti v oblasti menší energetiky.

Jsme hrdí na naši práci a věříme, že naše inovativní řešení přispívají k udržitelnému rozvoji a efektivnímu využívání energie. Pokud hledáte spolehlivého partnera se zkušenostmi v oblasti menší energetiky, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás a společně najdeme optimální řešení pro vaše potřeby.

HISTORIE HEGAS s.r.o.

1990 Vznikla společnost HEGAs, s.r.o. Původní zaměření bylo v oblasti plynárenství a zámečnictví. Postupem času jsme zamířili do oblasti energetiky, elektroinstalace a vodoinstalace.

1998 Naše zakázky si vyžadovaly komplexní přístup, proto jsme zavedli „dodávky na klíč“. Pro klienta zpracujeme projekt, to nejvýhodnější řešení zrealizujeme a následně provádíme i servis celého systému.

2001 Byla provedena změna vlastnictví a ve společnosti byla provedena restrukturalizace.

2005 Proběhla změna vedení společnosti. Začali jsme se soustředit také na projekční práce a realizaci zakázek formou inženýrské činnosti.

V současné době se specializuje na projekční a inženýrskou činnost v oblasti energetiky a budov. Naše práce je zaměřena na vytváření energeticky efektivních a ekologicky šetrných systémů, které přispívají k udržitelnému rozvoji.

POTŘEBUJETE PORADIT?

kontaktní formulář

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Děkujeme! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné!
Jejda! Něco se pokazilo. Zkuste to ještě jednou.